Kontakt oss

Generelle henvendelser:

post@haltbakkbunkers.no

Bestillinger:
ordre@haltbakkbunkers.no
+47 926 85 941  for å bli videreført til det relevante kontoret

+47 92 68 59 41 for 24/7 vakttelefon

Områder: Aure, Bergen, Evenes, Kristiansund og Oslo

 

Spørreskjema

    AVDELINGER

    Gunnar Gran

    CEO
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 915 97 163
    gunnar@haltbakkbunkers.no

    Sigurd Sundt Thorsnes

    Chartering / Sales Senior Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 975 34 828
    sigurd@haltbakkchart.no

    Glenn Tore Østerbøe

    Key Account Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 902 96 720
    glenn@haltbakkbunkers.no

    Tim Hansen

    Project and Business Development Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 936 51 392
    Tim@haltbakkbunkers.no

    Halvor Michelsen

    Technical Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 906 20 347
    halvor@haltbakkbunkers.no

    Yngve Fjellingsdal

    Terminal and Logistics Operator
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 959 40 648
    Yngve@haltbakkbunkers.no

    Kyrre Thomassen

    Site Manager Evenes
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 971 62 084
    Kyrre@haltbakkbunkers.no

    Roy Athle Kvernø

    Technical Manager Fleet
    Haltbakk Bunkers AS
    +47 906 82 880
    roy@haltbakkbunkers.no

    Tora

    Tora Torset

    Accounting Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    tova@haltbakkbunkers.no

    Anthony Kukielsky

    Chief Financial Officer
    Haltbakk Bunkers AS

    Sonja

    Sonja Pettersen

    Orders and Invoicing
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 414 46 278
    sonja@haltbakkbunkers.no

    Hjarle Hansen

    Finance and Support
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 930 01 304
    Hjarle@haltbakkbubkers.no

    Therese Strand

    Orders and Invoicing
    Haltbakk Bunkers AS
    therese@haltbakkbunkers.no

    Kontorer

    • Bergen
    • Kristiansund
    • Evenes
    • Aure
    • Oslo

    Leveranseområder

    •