Kontakt oss

Generelle henvendelser:

post@haltbakkbunkers.no

Bestillinger:
ordre@haltbakkbunkers.no
+47 926 85 941  for å bli videreført til det relevante kontoret

+47 92 68 59 41 for 24/7 vakttelefon

Områder: Aure, Bergen, Evenes, Kristiansund og Oslo

 

Spørreskjema

    AVDELINGER

    Gunnar Gran

    CEO
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 915 97 163
    gunnar@haltbakkbunkers.no

    Sigurd Sundt Thorsnes

    Chartering / Sales Senior Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 975 34 828
    sigurd@haltbakkchart.no

    Glenn Tore Østerbøe

    Head of Sales and Marketing
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 902 96 720
    glenn@haltbakkbunkers.no

    Tim Hansen

    Project and Business Development Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 936 51 392
    Tim@haltbakkbunkers.no

    Håkon Gøran Larsen

    Technical Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    Hakon@haltbakkbunkers.no
    Tlf.: 91323553

    Tor Arne Paulsen

    Terminal and Logistics Operator
    Haltbakk Bunkers AS
    Tor.arne@haltbakkbunkers.no
    Tlf.: 94802147

    Kyrre Thomassen

    Site Manager Evenes
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 971 62 084
    Kyrre@haltbakkbunkers.no

    Roy Athle Kvernø

    Technical Manager Fleet
    Haltbakk Bunkers AS
    +47 906 82 880
    roy@haltbakkbunkers.no

    Tora

    Tora Torset

    Accounting Manager
    Haltbakk Bunkers AS
    tova@haltbakkbunkers.no

    Anthony Kukielsky

    Chief Financial Officer
    Haltbakk Bunkers AS

    Sonja

    Sonja Pettersen

    Orders and Invoicing
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 414 46 278
    sonja@haltbakkbunkers.no

    Hjarle Hansen

    Finance and Support
    Haltbakk Bunkers AS
    + 47 930 01 304
    Hjarle@haltbakkbubkers.no

    Therese Strand

    Orders and Invoicing
    Haltbakk Bunkers AS
    therese@haltbakkbunkers.no

    Marianne Toft Ramsvik

    Kontor/HR
    Marianne@haltbakkbunkers.no
    Tlf.: 47649055 (sentralbord)

    Kontorer

    • Bergen

      Conrad Mohrs Veg 25, 5072 Bergen

    • Kristiansund

      Dalegata 103, 6518 Kristiansund

    • Evenes

      Fjelldalsveien 118, 9441 Fjelldal

    • Aure

      Bankvegen 11, 6690 Aure

    • Oslo

    Leveranseområder

    •