Kontakt oss

Generelle henvendelser:

post@haltbakkbunkers.no

Bestillinger:

ordre@haltbakkbunkers.no

+47 926 85 941  for å bli videreført til det relevante kontoret

+47 92 68 59 41 for 24/7 vakttelefon

AVDELINGER

Gunnar Gran

CEO
Haltbakk Bunkers AS
+ 47 915 97 163
gunnar@haltbakkbunkers.no

Sigurd Sundt Thorsnes

Chartering / Sales Senior Manager
Haltbakk Bunkers AS
+ 47 975 34 828
sigurd@haltbakkchart.no

Glenn Tore Østerbøe

Head of Sales and Marketing
Haltbakk Bunkers AS
+ 47 902 96 720
glenn@haltbakkbunkers.no

Tim Hansen

Project and Business Development Manager
Haltbakk Bunkers AS
+ 47 936 51 392
Tim@haltbakkbunkers.no

Håkon Gøran Larsen

Technical Manager
Haltbakk Bunkers AS
+47 913 23 553
Hakon@haltbakkbunkers.no

Tor Arne Paulsen

Terminal and Logistics Operator
Haltbakk Bunkers AS
+47 948 02 147

Tor.arne@haltbakkbunkers.no

Kyrre Thomassen

Site Manager Evenes
Haltbakk Bunkers AS
+ 47 971 62 084
Kyrre@haltbakkbunkers.no

Roy Athle Kvernø

Technical Manager Fleet
Haltbakk Bunkers AS
+47 906 82 880
roy@haltbakkbunkers.no

Tora

Tora Torset

Accounting Manager
Haltbakk Bunkers AS
tora@haltbakkbunkers.no

Anthony Kukielsky

Chief Financial Officer
Haltbakk Bunkers AS

Sonja

Sonja Pettersen

Orders and Invoicing
Haltbakk Bunkers AS
+ 47 414 46 278
sonja@haltbakkbunkers.no

Hjarle Hansen

Finance and Support
Haltbakk Bunkers AS
+ 47 930 01 304
Hjarle@haltbakkbunkers.no

Therese Strand

Orders and Invoicing
Haltbakk Bunkers AS
therese@haltbakkbunkers.no

Marianne Toft Ramsvik

Office/HR
Haltbakk Bunkers AS
marianne@haltbakkbunkers.no
Tlf.: 47649055 (sentralbord)

Kontorer

  • Bergen

    Conrad Mohrs Veg 25, 5072 Bergen

  • Kristiansund

    Dalegata 103, 6518 Kristiansund

  • Evenes

    Fjelldalsveien 118, 9441 Fjelldal

  • Aure

    Bankvegen 11, 6690 Aure

  • Oslo

Leveranseområder

  •